Obsługiwane przez usługę Blogger.

Kontakt

Moje dane kontaktowe:

Adres email: p.wladyslawski@wp.pl

Konto w google plus

Pozdrawiam!

Piotr "Władek" Władysławski

4 komentarze:

 1. Dzień dobry. Panie Piotrze, czy wie Pan może, czy ukazał się kiedykolwiek model Poloneza Caro Plus srebrny metalik w skali 1/43? Ewentualnie mógłby to być model np. biały jako baza do przemalowania. Nie jestem kolekcjonerem. Tworzę sobie tylko małą kolekcję 12 modeli samochodów osobowych, które posiadałem (posiadam) w naturze. Ta zabawka z Welly mnie nie zadowala. Brakuje mi z Polonezów właśnie Caro Plus 1,6 GSI oraz Caro MR93 turkus. Tego MR91 turkusowego mam. Gdyby Pan coś wiedział, bardzo proszę o informację. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie. Wojciech S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Nie kojarzę takiego modelu. Za niedługo w serii Legendy FSO ma ukazać się model Caro Plus, ale w zielonym kolorze. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Witam. Szukam od dawna modelu etz 250w czerwonym kolorze. Czy jest Pan w stanie coś podpowiedzieć? Chodzi o dużą wartość sentymentalną. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wiem, czy ktoś produkuje taki model. W skali 1/43 jest model MZ ETZ 250 w barwach niemieckiej Volkspolizei. Może ona byłaby bazą do zrobienia docelowego modelu? Pozdrawiam!

   Usuń