Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dacia Duster II - JSW Ochrona

W tym wpisie zaprezentuje Wam model samochodu Dacia Duster II należącego do JSW Ochrona
Spółka JSW Ochrona została powołana w 2017 roku decyzją zarządów Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Jastrzębskiej Spółki Kolejowej. Firma ta zajmuje się ochroną obiektów należących do powyższych spółek, a więc przede wszystkim zakładów wydobywczych oraz infrastruktury kolejowej. JSW Ochrona posiada flotę pojazdów składającą się głównie z samochodów marki Dacia Duster oraz Isuzu D-Max. 
Dacia Duster II należąca do JSW Ochrona sfotografowana na terenie KWK Zofiówka.
Prezentowana konwersja została wykonana przeze mnie na bazie modelu firmy Norev oraz kalkomanii autorstwa Jacka z bloga sluzbywskali, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Sama konwersja była banalna i polegała na domalowaniu kilku detali oraz nałożeniu kalkomanii. W ten oto  sposób powstał pierwszy model pojazdu należącego do ochrony w mojej kolekcji. 

2 komentarze:

 1. Norevowi bardzo udały się modele Dacii. Miałem okazję oglądać Logany wyprodukowane przez Noreva i powiem Ci, że zrobiły na mnie naprawdę dobre wrażenie. Nie inaczej jest w przypadku Dusterów. Bardzo fajny model i udana konwersja.

  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Szymonie! Uważam jednak, że lepsze koła i lusterka wykonane jako oddzielne elementy dałyby znacznie lepszy efekt :)

   Pozdrawiam!

   Piotr

   Usuń