Obsługiwane przez usługę Blogger.

Hyundai ix35 - Straż Miejska w Oleśnie

Prezentowany w tym wpisie model radiowozu Hyundai ix35 w barwach Straży Miejskiej w Oleśnie został wykonany od podstaw na moje zamówienie przez słowacką manufakturę SK models.
Radiowóz Hyundai ix35 trafił do służby w Straży Miejskiej w Oleśnie na początku 2014 roku. Wersja zakupiona przez jednostkę z Olesna posiada silnik o pojemności 1.6 i mocy 135 KM. Początkowo pojazd posiadał niezgodne z rozporządzeniem oklejenie, które po interwencji jednego z mieszkańców zostało wymienione na prawidłowe. 
Miniaturowy Hyundai ix35 to już piąty po trzech Kia cee'd oraz VW T5 model, który został wykonany przez słowacką manufakturę SK models na moje zamówienie. Zdecydowana większość elementów została odlana z żywicy. Jedynie wycieraczki odtworzone zostały jako elementy fototrawione. Jakość wykonania miniatury stoi na wysokim poziomie. Podobają mi się zaznaczone światła do jazdy dziennej oraz kierunkowskazy w lusterkach. Nawet tylne lampy, które są malowane, prezentują się naprawdę przyzwoicie. Jedyne zastrzeżenie mam do matowych szyb. Z całą pewnością elementy przeszklone powinny zostać poprawione w kolejnych modelach. Mimo wspomnianej wyżej wady model bardzo mi się podoba i liczę na dalszą współpracę z SK models.

Brak komentarzy