Obsługiwane przez usługę Blogger.

Prezent świąteczny od brata - Chevrolet C-2500 - Kill Bill

Ten wpis powinienem opublikować już rok temu. Prezentowanego w tym wpisie miniaturowego Chevroleta C-2500 z filmu Kill Bill otrzymałem bowiem w prezencie świątecznym w 2020 roku. Grzesiek - przepraszam za zwłokę w publikacji tego wpisu i jeszcze raz dziękuję za ten model. Jest naprawdę świetny!
Przyznam Wam szczerze, że do tej pory nie miałem jeszcze okazji obejrzeć filmu Kill Bill. Dlatego sam samochód, który nosi nazwę własną Pussywagon (pozwolę sobie jej nie przetłumaczyć) był dla mnie nieznany. Ten niecodzienny samochód to stuningowany Chevrolet C-2500 z 1999 roku. Z pewnością będę musiał w wolnym czasie obejrzeć ten film i przekonać się, jaką rolę odegrał we wspominanym filmie. Pussywagon wystąpił także w teledysku Telephone Lady Gaga. 
Producentem prezentowanego modelu jest firma Greenlight, która znana jest z odtwarzania samochodów z wielkiego ekranu. Jako że model dostałem w prezencie, nie podejmę się jego recenzji. Wskażę tutaj jednak pewną nieścisłość. Otóż uwagę zwraca długość pojazdu, która odpowiada bardziej modelowi C3500 niż C2500, na którym bazował filmowy Pussywagon. Doskonale widać to na poniższych zdjęciach. Z pewnością jednak model jest świetnym uzupełnieniem mojej kolekcji modeli filmowych i motywuje mnie do nadrobienia filmowych zaległości.
Kadry z filmu Kill Bill. 

Brak komentarzy