Obsługiwane przez usługę Blogger.

modele władka dla Ukrainy - BMW 535i (F10) - Narodowa Policja Ukrainy

W tym wpisie zaprezentuje Wam model radiowozu BMW serii 5 szóstej generacji w barwach Narodowej Policji Ukrainy. Miniatura ta została wykonana przez kolegę Jacka z bloga służby w skali. Tematyka modelu nie jest przypadkowa. Wraz z Jackiem uznaliśmy, że w związku z trwającą inwazją Rosji na Ukrainę wystawimy na sprzedaż unikatowe modele, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dotkniętych wojną obywateli Ukrainy. Link do aukcji: tutaj.
Oferowany przez nas model to konwersja na bazie Welly. Miniatura otrzymała malowanie Narodowej Policji Ukrainy, której funkcjonariusze obecnie nie tylko pilnują porządku za linią frontu, ale także wraz z wojskiem stawiają zbrojny opór rosyjskiej agresji. Jestem pełny podziwu dla postawy ukraińskich policjantów i ich bohaterstwa w obronie państwa i jego obywateli.  Zainteresowanych działaniami ukraińskiej policji w czasie wojny polecam ciekawy artykuł na france24.com
Bazą konwersji był radiowóz policji niemieckiej, wyprodukowany przez firmę Welly. Lista prac objęła przemalowanie nadwozia, wykonanie i nałożenie dedykowanych kalkomanii wodnych, przemalowanie belki świetlnej, pomalowanie elementów wnętrza, washing atrapy chłodnicy oraz dołożenie tablicy rejestracyjnej. 

Brak komentarzy