Obsługiwane przez usługę Blogger.

Nowa kolekcja - Żuk A-7 w skali 1:8 od Deagostini

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Deagostini mam przyjemność zaprezentować Wam dwa pierwsze numery z nowej kolekcji Żuk A07, w której zbudujemy miniaturę tytułowego samochodu w skali 1/8. Pierwszy numer pojawi się w sprzedaży już 29 lipca, czyli w piątek. Kolekcję można zamówić także przez internet, korzystając z linku: https://bit.ly/zuk-deagostini i używając kodu  ZUKPROMO. Dzięki temu otrzymasz wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów! W przypadku takich modeli, jak Żuk A07 zamówienie prenumeraty jest najlepszą opcją. Nie tylko oszczędzamy 10 złotych na numerze, ale przede wszystkim mamy wtedy pewność, że nie przeoczymy żadnego numeru oraz oszczędzimy sobie cotygodniowych wypraw po kioskach i salonach prasowych w poszukiwaniu nowych numerów. Sam jestem prenumeratorem dwóch serii z modelami od Deagostini i przyznaję, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Żuk to samochód, którego nie trzeba przedstawiać. Ten produkowany przez niemal 40 lat samochód dostawczy służył nie tylko do przewozu towarów. Na jego bazie powstał samochód pożarniczy, ambulans, a nawet więźniarka. Na łamach mojego bloga prezentowałem już miniatury tego samochodu w przeróżnych wersjach i odmianach, jak A03, A05, A06 w barwach służby więziennej i A07 w barwach Straży Miejskiej w Rybniku. Mimo 24 lat od zakończenia produkcji Żuki wciąż można spotkać w normalnej eksploatacji tak, jak ten zadbany egzemplarz sfotografowany pod KWK Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju.
Żuk A07, to kolejny po Warszawie, Fiatach 125p i 126p oraz Polonezie model polskiego samochodu w skali 1/8, który możemy złożyć dzięki wydawnictwu Deagostini. Podobnie, jak wspomniane wyżej modele, tak i Żuk charakteryzuje się m.in. świecącymi reflektorami, skrętnymi kołami, otwieranymi drzwiami oraz dźwiękiem pracującego silnika. Z pewnością ten imponujący model stanie się ozdobą każdej kolekcji.
W pierwszym numerze otrzymujemy części, z którym złożymy grill, przednie lampy oraz lewy błotnik. Ponadto otrzymujemy także śrubokręt, którym połączymy poszczególne elementy ze sobą. Warto tu nadmienić, że elementy łączą się ze sobą albo za pomocą śrubek, albo poprzez wciśnięcie. Nie potrzeba więc kleju. Jakość części jest bardzo wysoka, a sam montaż przyjemny i dający wiele satysfakcji. 
Po skompletowaniu wygląda to tak:
W drugim numerze otrzymujemy elementy takie, jak przednia maska, logo, kierunkowskaz, prawy przedni błotnik oraz przedni zderzak. 
Po skompletowaniu elementów z drugiego numeru całość prezentuje się tak:

Brak komentarzy