Obsługiwane przez usługę Blogger.

modele władka dla WOŚP - Land Rover Freelander 2 - Polska Policja

Dla finału 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy wraz z kolegą Jackiem z bloga służby w skali dwa modele radiowozów Land Rover Freelander 2 w barwach Polskiej Policji. Oferowana przeze nas miniatura odwzorowuje egzemplarz, który należy do Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Bazą dla konwersji był model firmy Bburago, który kilka lat temu prezentowałem na blogu. Jak możecie zauważyć, prezentowana miniatura otrzymała prawidłowe oznakowanie, tablice rejestracyjne oraz nową belkę ostrzegawczą. Licytację pierwszego modelu znajdziecie tu. Licytacja drugiego modelu znajdziecie tu. Zapraszam serdecznie do udziału w licytacji!

4 komentarze:

 1. Cześć Bardzo fajny pomysł nowatorski ze zmianą naklejek, szczególnie na tak szczytny cel.
  Chciałbym się dowiedzieć jaką techniką to zrobiłeś, bo ja nie mam doświadczenia w tym temacie, a już wiele razy chciałem zastosować takie zmiany w moich modelach, szczególnie w tych podwójnych. Czy da się zdjąć fabryczne naklejki i przełożyć na inny model ? Jakie są inne techniki ? Z góry dziękuję za odpowiedź, jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
  Przemek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Dziękuję! Nadruki idzie zmazać - czasem wystarczy zwykły zmywacz do paznokci bez acetonu. Nie ma możliwości przenieść ich na inny model. Można za to kupić dedykowany zestaw kalkomanii wodnych i okleić nimi model :) Pozdrawiam!
   Piotr

   Usuń