Obsługiwane przez usługę Blogger.

Audi A7 Sportback II - iscale

Audi A7 Sportback zostało zaprezentowane 26 lipca 2010 roku. Model A7 Sportback to 5-drzwiowy liftback należący do autosegmentu E, czyli klasy wyższej. W październiku 2017 roku zaprezentowana została druga generacja tego modelu, a do sprzedaży trafiła na początku 2018 roku. 
Gama silników obejmuje sześć jednostek benzynowych o pojemności od 1995ccm do 3996 ccm i mocy od 190 KM do 600 KM oraz cztery jednostki wysokoprężne o pojemności od 1968 ccm do 2967 ccm i mocy od 204 KM do 349 KM. Od 2021 roku samochód dostępny jest także w odmianie hybrydowej plug in. Co ciekawe od kwietnia 2021 roku w Chinach model ten dostępny jest w wersji sedan, która nosi oznaczenie A7L.
Prezentowany model wyprodukowany został przez firmę iscale. Miniatura prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Mój egzemplarz został bardzo starannie polakierowany i zmontowany. Pochwalić należy wykonanie takich elementów, jak przednie reflektory, grill i chromowane listwy wokół szyb. Lusterka otrzymały wkładki imitujące odbicie, a logo na klapie bagażnika wykonano z blaszki fototrawionej, co daje bardzo dobry efekt. Nadruki są ostre i czytelne. Szkoda tylko, że producent postanowił odtworzyć wnętrze w czarnym kolorze, gdyż zlewa się ono z kolorem nadwozia. W mojej ocenie model wiele zyskałby na prezencji, gdyby otrzymał wnętrze o jasnym kolorze, jak np. prezentowane kiedyś na blogu BMW 750 Li. Uważam, że model jest warty uwagi każdego miłośnika współczesnej motoryzacji.

Brak komentarzy