Obsługiwane przez usługę Blogger.

Kia Soul - Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Bohaterem tego wpisu jest Kia Soul w barwach polskiej policji, który wykonał na moje zamówienie kolega Jacek z bloga sluzbywskali.
Pierwowzór modelu trafił do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich w grudniu 2014 roku. Samochód został przystosowany do przewozu psa służbowego. Obecnie pod numerem HPE A002 zarejestrowana jest elektryczna Kia Niro należąca do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.
Jeśli chodzi o opis modelu, to powinienem powtórzyć słowo w słowo to, co pisałem przy okazji prezentacji modelu Kia Soul w barwach Straży Miejskiej w Łomży. Kolega Jacek także ma w swojej kolekcji ten model, a ja zaś poprawiłem w tym modelu te same elementy, co w odpowiedniku w barwach Straży Miejskiej. Ponadto zdecydowałem się na wymianę belki świetlnej, która kształtem jest bardziej zbliżona do pierwowzoru. Tak, jak odpowiednik ze Straży Miejskiej, tak i policyjna wersja tego modelu bardzo mnie cieszy i świetnie uzupełnia mój zbiór samochodów polskich formacji mundurowych

Brak komentarzy