Obsługiwane przez usługę Blogger.

Skoda Citigo - Solid Security

W tym wpisie zaprezentuje Wam model samochodu patrolowego Skoda Citigo w barwach firmy Solid Security. Miniatura ta została wykonana przez kolegę Dominika na moje zamówienie. Jest to już drugi model samochodu w barwach firmy ochroniarskiej. Pierwszym była prezentowana niedawno Dacia Duster z JSW Ochrona.
Solid Security to firma ochroniarska, która powstała w 1991 roku. Firma ta świadczy usługi na terenie całego kraju, a ich charakterystyczne białe Skody Citigo i Fabia, które należą do grup interwencyjnych, z łatwością dostrzeżemy na ulicach naszych miast. Z pracownikami ochrony firmy Solid Security niejednokrotnie współpracowałem w czasie, gdy pracowałem jako funkcjonariusz Straży Miejskiej w Rybniku. Współpracę tą oceniam bardzo pozytywnie, a samych kolegów z grupy interwencyjnej Solid Security chciałbym w tym miejscu serdecznie pozdrowić.
Prezentowany model to konwersja na bazie miniatury firmy Abrex. Wykonał ją kolega Dominik. Zakres konwersji był niemały. Model należało przemalować, oznaczyć go logiem firmy oraz dodać charakterystyczny kogut na dach. Miniatura bardzo mi się podoba i liczę, że nie będzie to koniec współpracy z Dominikiem.

Brak komentarzy