Obsługiwane przez usługę Blogger.

Renault Megane IV - Police Municipale

Niedawno na blogu prezentowałem model Renault Megane IV w barwach AVSP wyprodukowany przez firmę Norev. W tym wpisie zaprezentuję identyczną miniaturą, ale w barwach francuskiej policji miejskiej.
Renault Megane czwartej generacji został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2015 roku. Seryjna produkcja ruszyła w 2016 roku. Samochód dostępny był w trzech wersjach nadwozia: czterodrzwiowy sedan, pięciodrzwiowy hatchback i pięciodrzwiowe kombi. W 2020 roku model przeszedł facelifting. Do napędu Megane IV przeznaczono czterocylindrowe silniki benzynowe o pojemności od 1,2 do 1,8 l i mocy 100 - 300 KM oraz jednostki wysokoprężne o pojemności 1,5 i 1,8 l i mocy 95 - 149 KM. Radiowozy Renault Megane IV wykorzystywane są przez wszystkie francuskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny. 
Jakość modelu jest identyczna, jak opisywanej niedawno miniatury w barwach AVSP. Nie ma więc potrzeby powtarzać tego, co znajdziecie w wspomnianym wpisie. Mimo sporych uproszczeń model jest ważnym eksponatem w mojej kolekcji radiowozów.

Brak komentarzy