Obsługiwane przez usługę Blogger.

[Konwersja] Uaz 469B - Komenda Wojewódzka Milicji Obywatelskiej Gdańsk


Od BLOG

W pewnej sieci sklepów, reklamowanej jako "nie dla idiotów", od dłuższego czasu dostępne są modele z rosyjskiej serii "Avtolegendy CCCP" i "Avtomobil na Służbie". Jako, że dotychczas w trakcie moich wizyt do tego sklepu dostępne były modele ANS, które już miałem (zakupiłem w KiK po jeszcze niższej cenie) i które niespecjalnie mnie interesowały. Także pod kątem przeróbek, nie kupowałem ich. Jednak niedawno, kiedy odwiedziłem ten sklep udało mi się kupić model Moskwicza 423 z Avtolegend CCCP oraz Uaza 469B WAI z ANS, którego postanowiłem przerobić na radiowóz MO.

Od BLOG

W swojej kolekcji mam dwa milicyjne Uazy 469 - moją konwersję oraz model Deagostini wydany w numerze specjalnym. Jednak jako, że udało mi się w niezłej cenie kupić kolejnego Uaza postanowiłem przerobić go na znanego mi Uaza 469B z Komendy Wojewódzkiej Milicji w Gdańsku. Zdjęcie, już z czasów Policji, dostępne jest tutaj: link. Uaz ten jest o tyle nietypowy, że posiada pas nie w linii klamek, jak było to praktykowane, a poniżej ich.

Od BLOG

Jak wyszedł model ? Ja jestem tylko kolekcjonerem, nie modelarzem i zdaję sobie sprawę z niedoróbek. Zresztą oceńcie sami:

Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG


Od BLOG

4 komentarze:

 1. Bardzo dobry ten UAZ i dobra praca z

  To był bardzo dobry

  Gratulacje


  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Piotr Władysławski25 października 2015 01:09

  Dziękuję i pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Very beautiful brown UAZ, i like the milijca model.
  Hug!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piotr Władysławski27 października 2015 22:21

  Dziękuję i pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń